O ELÁN sport, z.s.

Občanské sdružení ELÁN Sport bylo založeno bývalými členkami a cvičitelkami ASPV Tělovýchovné jednoty Lokomotiva Beroun. Některé z nás téměř 30 let pracovaly jako dobrovolné cvičitelky v odboru ASPV TJ Lokomotiva Beroun, které zajišťovalo pohybové aktivity od nejmladších dětí až po seniory.

ELÁN sport, z.s. byl založen v roce 2010 skupinou cvičitelek, které jako dobrovolní pracovníci vedlidlouhá léta cvičení dětí i dospělých v TJ Lokomotiva Beroun.

Cvičíme v pronajatých prostorách a nabízíme pestrý výběr pohybových aktivit jako je všeobecná gymnastika, rekreační sporty, různé formy aerobiku, pohybové hry, základy cvičení na nářadí a cvikypro zdravý vývoj dítěte v hodinách cvičení předškolních dětí a školních dětí, zábavné a poučné cvičení rodičů a dětí a systematickou přípravu v hodinách sportovní gymnastiky.

Všechny naše cvičitelky mají dlouholetou praxi a jsou držitelkami cvičebních průkazů od ČASPV a ACI.Na školeních a seminářích si stále doplňují a zdokonalují svoje znalosti a dovednosti.

Naším cílem je účinně rozvíjet zdravý vývoj dítěte a mládeže, zachovat kondici dospělých a tímpřispět k šťastnějšímu a plnějšímu životu.

I nadále jsme členy České asociace Sport pro všechny (ČASPV) a naši členi jsou pojištěni u pojišťovny GENERALI.